Почався бій біля старого моста в Станиці Луганській

Станиця Луганська вже не перший місяць в епіцентрі боїв
Станиця Луганська вже не перший місяць в епіцентрі боїв

Про бій, що іде вже кілька годин, повідомляюють самі терористи, однак при цьому зазначають, що інформація – не перевірена.

Ось що з цього приводу написав один із сепаратистських сайтів:

«Приблизно з 12:00-12:30 за київським часом розпочався бій в районі старого мосту Станиці Луганської. За не підтвердженою інформацією, до блокпосту під’їхав «Джип», який відкрив вогонь по ополченцям. Після чого автомобіль з невідомими поїхав. За попередніми даними, під обстріл потрапили 6 людей», – написали бойовики.

Далі, за їх твердженням, бойові дії там наростали:

«ЗСУ відкрили вогонь по горі (біля поста) з танків і мінометів.

Били з Кондрашовки, танк працював з Макарівського посту, а також танк і БТР від садочка відпрацьовували. Приблизно о 13:30 в Станицю почала підтягуватися важка техніка (2 танки пройшли і хвилин через 15 гармату потягли – 100%).

Вогонь тривав. На вулиці Леніна ЗСУ стоять над будинками по 2-3 людини в повній екіпіровці. З блокпоста машини цивільних встигли виїхати без постраждалих. З боку Луганська на Миколаївському повороті весь транспорт розвертають і далі не пускають. У Станиці блокпост теж закритий, нікого не пускають далі.

Макарове – Валуйск тихо, чути, як йде бій в Станиці район старого мосту», – йдеться в повідомленні на сепаратистському сайті.