Початок теледебатів на “Суспільному” перенесено – рішення ЦВК

Фото - Укрінформ
Фото – Укрінформ

Початок телевізійних дебатів кандидатів у Президенти України 19 квітня на “Суспільному” телеканалі перенесено з 20-ї на 21-у годину. Триватимуть теледебати 60 хвилин – із 21-ї до 22-ї години.

Відповідне рішення на своєму засіданні Центральна виборча комісія прийняла 18 квітня.

Таким чином ЦВК пішла назустріч кандидатам, внісши зміну в свою попередню постанову про порядок організації теледебатів на “Суспільному”.

Читайте також: Порошенко і Зеленський вестимуть дебати на відстані 105 метрів: штаби погодили розміщення сцен на «Олімпійському» (Схема)

Рішення про перенесення на годину пізніше теледебатів 19 квітня на “Суспільному” ЦВК прийняла на підставі прохання штабів кандидатів про відтермінуванян початку, оскільки на 19 годину 19 квітня заплановані дебати кандидатів на НСК “Олімпійський” і доїхати на 20 годину на телеканал “Суспільний” кандидати не встигнуть фізично.

Читайте також: Як мають відбуватись дебати кандидатів у Президенти України: у «Суспільному» назвали 10 головних пунктів (Інфографіка)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», дебати кандидатів перед другим туром виборів Президента України є обов’язковими, що передбачено законодавством.