Початок кінця більшості? Радикальна партія виходить з парламентської коаліції і йде в опозицію

Радикальна партія блокує трибуну ВРФракція Радикальної партії одноголосно прийняла рішення про вихід з парламентської коаліції. Відповідне рішення було прийнято на засіданні фракції, повідомляє нардеп Ігор Мосійчук.

“Напередодні відкриття парламентської сесії відбулося засідання фракції Радикальної партії Олега Ляшка. У зв’язку з вчорашньою зрадою національних інтересів у парламенті та кривавої провокацією – терактом під його стінами, за які несе повну відповідальність президент Петро Порошенко, обговорювали питання виходу з правлячої коаліції. Рішення про вихід з правлячої коаліції прийнято одноголосно”, – написав Мосійчук на своїй сторінці в Facebook.

Через перехід в опозицію партія відкликає своїх представників в Уряді. Зокрема, йдеться про віце-прем’єра Валерія Вощевського, який залишає посаду в Кабміні у зв’язку з виходом Радикальної партії з коаліції. Про це, як пише 112.ua, в кулуарах парламенту заявив лідер партії і фракції Олег Ляшко та сам Вощевський.

Нагадаємо, Верховна Рада 31 серпня підтримала у першому читанні зміни в Конституції щодо децентралізації 265 голосами "за". Проти законопроекту одностайно проголосували Радикальна партія і "Батьківщина". Не підтримали документ також більшість депутатів від "Самопомочі", 5 членів БПП, 1 - від "Народного фронту", а також "свободівці" і група УКРОП. "Опозиційний блок" голосував в повному складі фракції "за".