Почалося повноцінне військове вторгнення Росії на Донбас – Інформаційний Опір

11Наразі триває активне перекидання найманців і важкого озброєння через держкордон з російської території. А російські Збройні сили скоюють артилерійські обстріли позицій українських силовиків з прикордонних районів РФ. А також вторгаються на територію України для проведення окремих акцій і операцій. Про це повідомив координатор групи “Інформаційний опір” Дмитро Тимчук.

“Відмінною рисою нинішньої поставки озброєнь терористам є те, що її істотна частина укомплектована штатними екіпажами та бойовими розрахунками з числа російських військовослужбовців.

Раніше екіпажі укомплектовувалися російськими найманцями, що мали досвід експлуатації подібної техніки і озброєння, але на момент вербування вони являлися військовослужбовцями запасу (також частково екіпажі комплектувалися бойовиками з місцевих жителів, що мають необхідні військово-облікові спеціальності).

Таким чином, мова йде про повноцінне російське військове вторгнення на Донбас”, – зазначив він..

Д.Тимчук також зазначив, що Російські Збройні сили скоюють артилерійські обстріли позицій українських силовиків з прикордонних районів РФ.

“Вони також вторгаються на територію України для проведення окремих акцій і операцій. Це – також складова російського вторгнення в Україну”, – сказав експерт.