Почалась евакуація: пожежа на складах боєприпасів бойовиків у Донецьку продовжує палати (Відео)

ф13Внаслідок пожежі, що спалахнула сьогодні на складах боєприпасів бойовиків “ДНР” поруч із житловими кварталами, через вибухи вже постраждали кілька житлових будинків, окупаційна влада оголосила евакуацію з зони ураження.

Про це повідомляють сепаратистські ЗМІ, зазначаючи, що пожежа триває, при чьому чорний дим від неї періодизно змінюється на білий.

Окупаційна влада запевняє, що серед людей постраждалих немає, та визнає, що принаймні один житловий будинок у Куйбишевському районі Донецька вже пошкоджений наслідками вибухів. Також є повідомлення окупантів про дві пошкоджені осколками санітарні машини “армії ДНР”. У мережі повідомляють про більше пошкоджених житлових будівель.

Читайте також: На окупованому Донбасі масштабна пожежа з вибухами: уламки зі стовпа чорного диму летять на голови мирним мешканцям (Відео, Фото)

Бойовики заявили, що пожежа сталась на алюмінієвому заводі начебто внаслідок артилерійського обстрілу Донецька українськоми військами.

Однак у таку відверту брехню російських пропагандистів мешканці окупованого “ДНР” Донецька не вірять – вони знають, що на території колишнього заводу “Зеніт” бойовики завно розмістили військову частину так званої “армії ДНР” з військовою технікою та склади боєприпасів.

Ці склади зараз і горять та вибухають.

ф6ф7

У так званому “МЧС ДНР” заявили про евакуацію населенні з селища Лозівського, де розташований склад бойовиків, що палає. Окупаційна влада “ДНР” завила про, що тимчасовими місцями перебування стали дві школи і будинок культури.

Тим часом, за повідомленнями місцевих мешканців у мережі, селище очеплене бойовиками, які нікого не впускають і завертають транспорт.

ф5Окупаційна влада “ДНР” нагнала до місця пожежі пожежних і віськові підрозділи бойовиків, та гасити пожежу вони не поспішають – невідомо як довго детонуватимуть боєприпаси. При цьому так зване “МЧС ДНР” заявляє, що направило туди 23 одиниці техніки.

Штаб ООС заяви російських окупантів про нібито обстріл українськими військами Донецька ще ніяк не коментував, та очевидно, що заябойовиків брехливі – українсбкі військові за час військової гресії РФ да Донбасі ніколи не відкривав вогонь, якщо була загроза мирним мешканцям.

Обережно – у відео пропагандистська брехня російських окупантів.