Поблизу Золотого-4 на Луганщині завершилося розведення сил та засобів

Фото з вільних джерел
Фото з вільних джерел

Завтра, 3 листопада, розпочнеться процес розмінування та демонтажу демілітаризованої зони.

Як повідомляє прес-центр штабу операції Об”єднаних сил, про це заявив керівник української сторони в Спільному центрі з контролю та координації питань припинення вогню на Донбасі Олександр Борщевський.

За його словами, завтра, 3 листопада, розпочнеться процес розмінування та демонтажу демілітаризованої зони.

«Вчора (1 листопада) було завершено практичний захід щодо розведення сил і засобів. Сьогодні до 12:00 проходить верифікація цього розведення та інформування СММ ОБСЄ щодо початку розмінування і демонтажу фортифікаційних споруд, які будуть визначені для виконання цих заходів», – сказав він. Крім того, у СЦКК журналістам повідомили, що розведення на третій ділянці поблизу населеного пункту Петрівське Донецької області не відбудеться у зв’язку із обстрілами безпосередньо в зоні розведення.
«30 жовтня був обстріл на даній ділянці. З 30 числа переноситься. Буде 7 діб, буде розведення», – зауважив керівник української СЦКК. Своєю чергою, керівник оперативно-тактичного угруповання «Північ» Олег Мікац заявив, що оголошений раніше режим «Жовтий» в зоні проведення ООС може завершитися уже з неділі.
Зазначимо, 1 листопада міністр оборони України Андрій Загороднюк заявив, що розведення сил у Золотому-4 Луганської області практично завершилося. При цьому дату розведення сил і засобів у Петрівському Донецької області мають переглянути через обстріли 30 жовтня.