Поблизу Волновахи затримали бойовика з “Оплоту”

завантаженняМешканець селища Олександрівки рухався у Маріуполь, однак під час ретельної перевірки поліцейські виявили, що вын брав участь у незаконних збройних формуваннях «ДНР». У складі батальйону «Оплот» найманець здійснював охорону стратегічних об’єктів псевдореспубліки.

47-річний мешканець Олександрівки Мар’їнського району с червня по липень 2014 року ніс службу в НЗФ «Оплот», який базувався у Донецьку по вулиці Куйбишева, повідомляє прес-центр Нацполіції Донецької області.

Читайте також: В Росії у «ватника» не захотіли прийняти паспорт «ДНР», однак він відреагував «достойно»

Чоловік добровільно вступив в ряди бойовиків. Отримавши форму та зброю, став охороняти стратегічно важливу телевежу. Пройшов місяць, а обіцяних грошей бойовик так і не отримав. Посварившись з керівництвом військової частини, покинув місце служби.

Колишній бойовик ховався у Маріуполі, однак у момент перетину одного з блокпостів Волновахи був затриманий поліцейськими.

Читайте також: У Дніпрі піймали інформатора «ДНР». При собі мав гранати та псевдонагороди (Фото, відео)

За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.260 Кримінального кодексу України (створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності).