“Великі загрози перед Україною”, – експерт про результат переговорів Зеленського і Меркель (Відео)

Григорій Перепелиця. Фото з відкритих джерел

Країни Заходу почали новий політичний процес. В його контексті на Україну можуть чекати нові загрози зі сторони Росії.

Про це український політолог і фахівець у сфері міжнародних конфліктів доктор політичних наук Григорій Перепелиця заявив в ефірі телеканалу “Україна 24. На думку політолога, це засвідчити результати переговорів у Берліні 12 липня президента України Володимира Зеленського і канцлера Німеччини Ангели Меркель.

"Я побачив великі загрози, які стоять перед Україною. Звичайно, цей візит був постфактум після того, як західні країни, насамперед Німеччина і Франція, почали такий процес, який можна назвати "Женева-2". Якщо ми проаналізуємо всі ці візити, то ось що побачимо. Перший візит нової адміністрації США - це був візит Блінкена (держсекретар США - ред.) до Києва. Що Блінкену було потрібно в Києві - з'ясувати, як можна поступитися Україною. На що можна спонукати Україну, чим можна примусити, а чим ні. Результатом була зустріч в Женеві Байдена з Путіним. Очевидно, прийнята така концепція: зблизитися з Росією, ігноруючи європейські цінності та ігноруючи Україну", - сказав Перепелиця.

Читайте також: Зеленський сказав, яких гарантій домагався від Меркель і потролив Путіна. Повна версія брифінгу (Відео)

На думку експерта, позиція Німеччини у цьому контексті прояснилась під час переговорів канцлера Ангели Меркель і президента України Володимира Зеленського.

"Це чітко проявилося при зустрічі Зеленського і Меркель. Безумовно, ця зустріч була необхідною, і правильно наш президент сказав, що треба прояснити позиції. І ці позиції не на користь України – їх Меркель чітко позначила і по" Північному потоку-2", і по поверненню до "формули Штайнмайєра". Це велика проблема", - підкреслив доктор політичних наук Григорій Перепелиця.  

Читайте також: “Ціна може бути важкою для України”, – Арестович про результати переговорів Зеленського і Меркель (Відео)

Більше – у прямій мові Григорія Перепелиці у відео телеканалу "Україна 24".