“По нас питання не стоїть”, – українські бійці готові визволяти Донбас від російських окупантів (Відео)

Наслідки обстрілу бойовиками будинку під Авдіївкою 14 листопада. Фото - штаб ООС
Наслідки обстрілу бойовиками будинку під Авдіївкою 14 листопада. Фото – штаб ООС

Українські бійці, які тримають оборону на Донбасі в районі Світлодарської дуги, щодня під ворожими обстрілами – зброя російських окупантів тут не змовкає.

На цій ділянці фронту, кажуть бійці спецпідрозділу Нацгвардії України, бойовики б’ють з гранатометів і крупнокаліберних кулеметів постійно.

“Кожні 15-20 хвилин щось прилітає”, – розповідають про ворожі обстріли бійці Бригади швидкого реагування НГУ.

При цьому російські окупанти під Новолуганським б’ють не тільки по позиціях ЗСУ, а й по мирних цивільних об’єктах: на початку цього тижня бойовики обстріляли тваринницьку ферму, на якій працюють люди як з підконтрольної Україні, так і окупованої частини Донбасу, також соїми обстрілами цього тижня бойовики знищили двоповерховий житловий будинок на околиці Авдіївки. На щастя, серед цивільних внаслідок цих обстрілів ніхто не постраждав.

Серед бійців Нацгвардії України, які тримають зараз оборону на Світлодарській дузі і бачать щоденні обстріли російських окупантів, чимало уродженців Донбасу, які прагнуть повернутись в свої домівки, що зараз на окупованій “ДНР” і “ЛНР” території. Тому, кажуть українські бійці, вони готові визволяти Донбас від російських окупантів, щоб тільки наказ такий українське командування дало.

“По нас питання не стоїть – будемо навалювати стільки, скільки нам дадуть”, – кажуть українські нацгвардійці про свою готовність хоч завтра почати звільняти окупований Донбас.

Більше – у сюжеті ТСН