По фронту їздить стурбований міністр оборони: Роман Донік про те, чи потрібні військовим «потьомкінські села»

Роман ДонікВійськовий волонтер, громадський активіст Роман Донік критично висловився про те, чи потрібно сьогодні витрачати час і ресурси на так зване поліпшення побуту військових.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук. Переклад ІА «7Днів-Україна».

По фронту їздять міністр оборони і НГШ. Стурбовані тим, як поліпшити побут військовослужбовців в зоні ООС. Кажуть, що Зеленський розпорядився щільно зайнятися цим питанням. Носяться з ідеєю, типу, модульних містечок, які можна розгорнути в зоні відведено для артилерії і танкістів. Таке собі проміжне ППД, між фронтом і справжнім ППД. Простір для будівництва “потьомкінських сіл”. Всі офіцери, з якими вони розмовляють, в один голос говорять, що не потрібно їм нічого покращувати на фронті по побуті. Вони самі справляються, головне щоб не заважали. Краще не витрачати гроші даремно, а довести до розуму всі ППД бригад. А також забезпечити військовослужбовців під час ротації санаторно- курортним лікуванням, а мають поранення-реабілітацією. Тому що це питання досі буксує.

Ну добре, я розумію, міністр свіжопризначений, але є ж цілий штат всяких помічників, заступників і інших людей, які повинні глибоко розбиратися в цій темі. Вони ж весь час там працювали. Але виходить, як в анекдоті – місце прокляте. Шостий рік війна, а все що не робиться з найкращих спонукань виходить – жигулі. Вибачте РККА. Сподіваюся, що почують офіцерів, а не пристосуванців.

Але, до речі, одне хороше питання від нового міністра пролунало: “А як ви узагальнюєте досвід війни? Як ви його будете передавати, коли звільняться люди, які зараз воюють?”.