По 200 грн з кожного авто – на хабарі затримали українських прикордонників на пункті пропуску в зону АТО (Фото)

Побори з кожної машинихабрники брали за проїзд поза чергою на пункті пропуску “Майорск”. При цьому на хабарі попався й начальник відділу прикордонної служби “Бахмут”, повідомив військовий прокурор України Анатолій Маітос.

“Вчора (31 травня – ред.) о 23 год. 15 хв., Військовою прокуратурою Донецького гарнізону внаслідок оперативної комбінації оперативників УСБ України в Донецькій області, УВВБ ДПС України та оперативно-розшукового відділу Краматорського прикордонного загону припинено схему цинічного і систематичного отримання щоденних “хабарів” військовослужбовцями ВПС “Бахмут” Краматорського прикордонного загону в зоні АТО.
Прикордонники, як на конвеєрі, “обілечували” за позачерговий проїзд через КПВВ “Майорськ” людей, які слідують на тимчасово окуповану територію України.
Честь свою по 200грн. продавали, лінію розмежування як станок для “заробляння” грошей зробили.
Під час документування вчинення злочину, після отримання від підлеглого частини такої неправомірної вигоди у сумі 43 тис. гривень, за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.368 КК України (хабар), затримано на “гарячому” начальника відділу прикордонної служби “Бахмут” майора М., гроші вилучено.
Під час проведення невідкладних обшуків за місцем проживання військовослужбовців зі складу зміни прикордонних нарядів вилучено грошові кошти загальною сумою близько 600 тис. грн.
Документуємо, оформляємо протоколи затримання не менше 5 прикордонників.
P.S. Після таких новин ( за роботу підлеглих і оперативників) – скупа гордість, за прикордонників- глуха злість. Точніше ненависть. Як після цих поборів з прапором держави на формі знедолені переселенці і вимушені мігранти мають любити Украіну ?? Як??”, – написав Матіос і додав фото затримання.

ф1ф2ф3ф4ф5