Пляшка за 49 тисяч гривень – комбат ЗСУ розповів, як бореться з пияцтвом на передовій

Комбат батальйону ЗСУ "Донбас-Україна" Вячеслав Власенко
Комбат 46-го батальйону ЗСУ “Донбас-Україна” Вячеслав Власенко

Через бажання випити 7 бійців батальйону ЗСУ на передовій під Новолуганським залишились без місячної премії у розмірі близько семи тисяч гривень кожен і отримали догани.

Відтак виходить, що семи бійцям звичайна пляшка горілки обійшлася у 49 тисяч гривень. Про такий випадок у 46-му окремому батальйоні спецпризначення ЗСУ “Донбас-Україна” повідомив на своїй сторінці у Фейсбук комбат батальйону В’ячеслав Власенко («Філін»).

Читайте також: У батальйону «Донбас-Україна» є втрати — бойовики гатили з «Гіацинтів» по Світлодарській дузі (Фото)

“Обережно, горілка! Літрова пляшка холодненької української горілочки напала на сімох солдатиків нашого батальйону та відібрала в них всю премію! Всю, до копійочки! Всі 49 000 гривень…це 1820 $”, – написав комбат.

Відповідаючи на запитання в коментарях до повідомлення, комбат уточнив, що “закускою було яблучко і сарделька”, а встигли бійці випити півлітра до того, як їх застали за пиятикою.

Читайте також: Ступінь страху бойовиків на Донбасі бійці ЗСУ вже навчились вимірювати (Фото)

При цьому комбат “Донбас-Україна” пояснив, що на цих бійців не варто одразу вішати прізвисько “аватар” (так українські армійці між собою називають охочих до випивки).

“Це прекрасні хлопці, наші рідні українці, яким Ви довірили захишати себе та країну. Але вони не виконали наказ, що забороняє вживання, самоусунулись від виконання службових обов’язків та особисті слабкості поставили вище за інтереси батальйону. Тому ця “послуга” в нас дуже платна”, – пояснив командир батальйону В’ячеслав Власенко.

Читайте також: «Пишаюсь своїми бiйцями», — комбат «Філін» про 46-ий батальйон ЗСУ «Донбас-Україна» (Фото)

У коментарях дописувач проілюстрував випадок інфографікою на цю ж тему від 24-ї бригади ЗСУ.

ф1