Плотницький наказав “віджати” ринки Ландіка та інших екс-регіоналів (Відео)

Плотницький крупно віддіє честьОчільник терористичної “ЛНР” хоче прибрати до рук і бізнес Ландіка, і бізнес соратника Єфремова Лозовського.

Розпорядження передати іншим власникам або “націоналізувати” ринки, що належать луганським екс-“регіоналам” Володимиру Ландіку і Едуарду Лозовському, віддав ватажок “ЛНР” Ігор Плотницький на засіданні “ради міністрів ЛНР”, пише “Діалог“.

Це розпорядження Плотницький віддав після того, як заслухав доповідь голови “адміністрації” Луганська Маноліса Пілавова про заходи по боротьбі зі стихійною торгівлею в окупованому місті.

Читайте також: Створенням «ЛНР» займалися регіонали та комуністи, — екс-нардеп

Коли Пілавов сказав, що продавцям пропонують переходити на ринки, Плотницький поцікавився, чому люди за можливість торгувати мають платити приватникам, а не в бюджет “республіки”. Після нетривалого діалогу про те, кому належать луганські ринки, і з’ясування, що власниками деяких з них є Володимир Ландік та Едуард Лозовський, які живуть нині за межами окупованого Луганська, Плотницький розпорядився передати ринки, що їм належать (ринок на вул. Оборонній в Луганську і критий торговий комплекс “Поляна” відповідно) іншим власникам або у комунальну власність” так званої “ЛНР”.

Як нагадує видання, Ландік і Лозовський раніше були одними з найбільш знакових людей Луганської обласної організації “Партії регіонів”. Ландік був нардепом від цієї партії, але кілька років тому в нього зіпсувалися стосунки з головою парторганізації Олександром Єфремовим, який зараз перебуває під слідством у Києві. Ландік і донині є одним з найбільш затятих опонентів Єфремова.

Читайте також: «Його сховали в камері СБУ», — Ландік назвав головну негативну рису Єфремова (Відео)

Едуард Лозовський, навпаки, – один із людей, найбільш близьких до Єфремова, протягом тривалого часу він був головою правління “Укркомунбанку”, що належав Єфремову, в 2011-2013 роках був першим заступником голови Луганської облдержадміністрації, по суті – “смотрящим” там від Єфремова.

Також Лозовський відомий тим, що під час Євромайдану закликав у соцмережі Facebook вчинити з учасниками акцій протесту “як Жуков в Одесі в 1946-му”, натякаючи на те, що в 1946 році під час розгулу злочинності в Одесі радянські правоохоронці просто фізично ліквідували багатьох представників кримінального світу без суду і слідства.