Плотницький кинув виклик Порошенку – вам буде мало кладовищ

imagesГолова Луганської народної республіки Ігор Плотницький прокоментував спробу здійснення теракту в Станиці Луганській і заявив, що «півгубернатор» Москаль причетний до організації цього вибуху, – повідомляє «Преса України».

За словами Плотницького, спроба підірвати автомобільний міст була заздалегідь спланована.

«Машина, начинена вибухівкою, повинна була вибухнути на мосту, тим самим повністю перекрити проїзд. А до цього наш півгубернатор Москаль вже припинив перетин цих меж, вже наперед знаючи наступний крок своїх дій: спочатку припиняємо рух, потім підриваємо міст. Далі буде наступна фаза, якій, швидше за все, ми скоро станемо свідками. Але в будь-якій грі беруть участь двоє: нехай не сподіваються, що це просто так зійде з рук», – заявив Плотницький.

Потім глава республіки, звертаючись до керівництва України, нагадав одне українське прислів'я.

«Вони ж українці, що говорять українською мовою, тому я нагадаю їм одну нашу улюблену українську приказку: «Мертві бджоли не гудуть». Нехай вони знають, що за кожну краплю крові тут Порошенко буде мало тих кладовищ, які він вже нарив, Порошенко буде відповідати особисто за все це», - запевнив Плотницький.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що зустріч тристоронньої контактної групи в Мінську була зірвана лідерами самопрогололошених республік Захарченком і Плотницьким.