Плотницький і Захарченко готують собі “запасні аеродроми” в Росії – Стрєлков

Захарченко-Плотніцький в Мінську перед воротамиТак звані глави терористичних “ЛНР” і “ДНР” – це лише “каліфи на годину”, які служать Москві да відповідну винагороду. Про це на одному з інтернет-формув написав російський бойовик і полковник ГРУ Росії Ігор Стрєлков.

Свого часу воюючи на українському Донбасі, Стрєлков майбутнє самопроголошених республік уявляв інакше. Теперішні очільники цих “республік”, каже, сліпо винокунють те, що їм наказує Кремль.

Читайте також: «Я діяв стандартним методом Абвера», — Стрєлков розповів подробиці захоплення Донбасу

Відтак доля цих “республік” і їх керманичів передбачувана, вважає російський терорист.

“До Плотницького, природно, у мене ставлення вкрай негативне,тому, що він, як і його колега донецький, фактично зрадили свою справу, якій служили за якісь дивіденди, які запропонувала Москва, а фактично за владу каліфів на годину, якими вони і є. Відповідно і надходять вони, як тимчасовики (В оригіналі – “временщики” – ред.)і, як люди, які готують собі в разі здачі Донбасу “запасні аеродроми” на території Росії. І тому слухаються повністю тих деструктивних вказівок, які їм даються”, – заявив Стрєлков.

Читайте також: Дні Захарченка і Плотницького вже полічені: Кремль готовий говорити про їх заміну

Далі він взагалі обізвав Ігоря Плотніцького і Олександра Захарченка “людцями”.

“Для мене є неприйнятним те, що обрані як керівники незалежних республік, ці людці (людьми я їх назвати не можу) підписали мінські угоди, підписалися під тим, що вони стали тепер “окремими районами”. Після цього, на мій погляд, вони взагалі не мають жодного права вважатися лідерами народів і республік, якими вони себе називають”, – висловив зневагу до очільників “ДНР” та “ЛНР” Ігор Стрєлков.

Читайте також: Несподівано: стало відомо, куди тепер вивозять свої сім’ї мешканці Донецька, які підтримали «ДНР»