Плотніцький – бомж? Він прописаний в університеті, де був “підвал” банди “Бетмена” (Документ, Фото)

Плотницький у війьк формі на параді віддіє честь нафоні триколораЗа офіційними документами, так званий глава “ЛНР” прописаний у Луганську за адресою, де до війни на Донбасі був корпус Східноукраїнського національного університету імені Даля, а ще рік тому там базувалися каземати банди одіозного терориста “Бетмена”.

Саме такою адресою реєстрації Ігоря Плотніцького як свідка в справі Надії Савченко офіційно оперує суд у російському Донецьку. Про це свідчить пост у Фейсбуці адвоката Надії Савченко Марка Фейгіна. У ньому йдеться, що Плотніцький, який живе на території України за адресою: м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20 а, повинен 15 січня 2016 року прибути в Донецький суд Ростовської області.

ф1

Як повідомляє Громадське Радіо, до початку бойових дій за цією адресою в місті знаходився адміністративний корпус Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля. Прописатися тут приватна особа не могла. Це виданню підтвердила ректор евакуйованого Східноукраїнського університету ім. В. Даля Ольга Поркуян.
ф2
"Влітку 2014 року цей корпус, як і інші приміщення СНУ ім. Даля, були захоплені озброєними людьми. Університет був змушений покинути ці приміщення і у жовтні 2014-го наказом міністра був переміщений у місто Сєвєродонецьк", — каже Ольга Поркуян.
Адміністративний корпус СНУ ім. В. Даля
Адміністративний корпус СНУ ім. В. Даля

Вона пояснює, що коли бойові дії у місті були у самому розпалі, керівництво навчального закладу не мало можливості контролювати те, що відбувалось у стінах університету.

"Звичайно, це нонсенс, як у адміністративному приміщенні може бути прописаний хтось? Мені це важко уявити", — додає ректор Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля.

Поркуян наголосила, поки вони мали можливість впливати на ситуацію, прописати Плотницького в адмінкорпусі університету ніхто не міг.

Інше видання - "Реальна газета" писала, що в приміщеннях Східноукраїнського національного університету в Луганську в 2014 році розташовувалися бойовики банди Олександра Бєднова ("Бетмена").

Бетмен

Після резонансного вбивства Бєднова, якого "прибрали" свої ж, в січні 2015 року самі бойовики розмістили фотографії розгромленої бойовиками "Бетмена" бібліотеки СНУ імені Даля. Також була опублікована серія інтерв'ю з в'язнями батальйону, які розміщувалися в приміщеннях все того ж університету — по сусідству з корпусом, де тепер, судячи з документів з російського суду, живе глава "ЛНР" Ігор Плотніцький.

Розгромлена бойовиками "Бетмена" бібліотека ВНУ ім. Даля, січень 2015 року
Розгромлена бойовиками "Бетмена" бібліотека СНУ ім. Даля, січень 2015 року

ф5

Що могло змусити так званого главу "ЛНР" Ігоря Плотницького "офіційно" прописатися в адміністративній будівлі і ставці свого колишнього заклятого ворога та конкурента в боротьбі за владу в окупованому Луганську, сказати важко...