Пледи – як обирати та де купувати

Серед домашнього текстилю є речі, які мають конкретне призначення, але бувають і такі, що додатково застосовуються в якості ковдри, коврика, захисного покриття на м’які меблі та постіль. В даному випадку – це плед. Він має широке застосування та є улюбленим предметом, коли настають холоди, може виручити і в спекотну погоду, замінивши собою теплу ковдру. На сучасному етапі існує можливість купити плед недорого в Україні на сайті інтернет-магазину зі швидкою і зручною доставкою.

Що потрібно знати для правильного вибору?

Важливим критерієм під час вибору пледу являється матеріал виготовлення, зокрема:

  • Вовна - досить розповсюджений та затребуваний матеріал. З нього виготовляються пледи вже дуже давно. Зазвичай, використовується вовна верблюдів, овець, лами та ін. Серед переваг варто зазначити екологічність, позитивний вплив на організм, гігроскопічність. Недоліки теж присутні, наприклад, можлива алергічна реакція, відчувається вага.
  • Бавовна - приємний на дотик матеріал. Легкий, екологічний, не викликає негативну реакцію. Серед мінусів - погано зберігає тепло.  
  • Кашемір - теплий та приємний до тіла. Виготовляється з особливого сорту вовни. Відповідає всім вимогам, та має зависоку ціну, вибагливий в догляді.
  • Фліс - основним складником являється поліестер. Це синтетичний матеріал, але має деякі переваги - не викликає алергії, легко прати та доглядати, не заводиться міль. З негативних сторін варто згадати те, що може намагнічуватись, не тривкий до вогню.
  • Мікрофібра - виготовляється з синтетичних волокон. З переваг - гарно пропускає повітря, легкий, але з часом втрачає свої якості.
  • Акрил - синтетичний матеріал, але довго служить, гарно утримує тепло, не електризується. Мінуси - має здатність накопичувати неприємні запахи, майже не пропускає повітря.

Вибір матеріалів досить широкий, та перед тим, як остаточно зупинитись на якомусь конкретному варіанті, потрібно врахувати ключові якості кожного з них.

Де купувати?

Пледи можуть продавати спеціалізовані торгові точки, та оптимальним варіантом є компанія Cappone.in.ua. Серед її переваг варто зазначити:

  • Вона - виробник.
  • Помірні, а іноді і самі низькі ціни.
  • Широка база клієнтів та задоволених покупців, їх налічується не менше 70 000.
  • Є можливість вибрати зручну форму оплати та доставки.

Плед - досить зручна та універсальна річ. Важливо купувати його в надійних компаніях, які виробляють відповідну продукцію і несуть відповідальність за якість та свою репутацію.