Плата за опалення в Тернополі за березень: міська влада заявила про значне зниження сум у платіжках (Таблиця)

ф1У березні за централізовану подачу тепла і гарячої води мешканці Тернополя заплатять в середньому на третину менше.

Про це повідомляє сайт Тернопільської міськради, зазначаючи, що комунальне підприємство «Тернопільміськтеплокомуненерго» перерахує плату за свої послуги автоматично.

Зниження сум у платіжках міська влада Тернополя робить на підставі рішення виконкому міськради через зниження ціни на газ в Україні.

Раніше у Тернополі зниження сум у платіжках за централізовану подачу тепла і гарячої води відбулося за три останні місяці 2019 року та за січень і лютий 2020 року.

У міськраді нагадали, що оплати за надані комунальні послуги у “Тернопільміськтеплокомуненерго” чекають, як завжди, до 20 числа місяця, а для на час карантину комунальне підприємство спілкується зі споживачами своїх послуг дистанційно.

“У зв’язку із ситуацією, що склалась навколо поширення інфекції коронавірусу та на виконання Рішення від 16.03.2020 оперативного штабу щодо недопущення занесення і поширення на території Тернопільської міської територіальної громади випадків захворювань, спричинених новим коронавірусом, виявленим у місті Ухань (Китай), КП «ТМТКЕ» тимчасово перейшло на дистанційне обслуговування споживачів у режимі он-лайн.

Отримати інформацію про стан розрахунків та подати показники лічильників Ви можете дистанційно за телефонами: (0948) 40-15-78, (0948) 40-15-87, (0948) 40-15-79 або через особистий кабінеті на сайті підприємства https://teplo.te.ua/, через обрані Вами сайти, що приймають платежі, зокрема через сайт http://oplata.te.ua/ або відділення банків та Укрпошти, де проводите оплату.

З питань обслуговування лічильників телефонуйте: (0352) 25-14-41. Звертайтеся у підприємство через електронну пошту: [email protected]”, – сказано в повідомленні на сайті міськради.

Як знизяться суми в платіжках городян за березень цього року, міська влада показала у таблиці: