Пластуни передали Вифлиємський Вогонь до Михайлівського Золотоверхого монастиря

Фото cerkva.info
Фото cerkva.info

21 грудня 2013 року в приміщенні Національного музею «Меморіал пам’яті жертв голодоморів в Україні» відбулася щорічна акція передачі Вифлеємського вогню миру, яку напередодні Новорічних та Різдвяних свят організовує Національна скаутська організація України «ПЛАСТ».

З благословення намісника Михайлівського Золотоверхого монастиря єпископа Вишгородського Агапіта, молебень за єдність українського народу відслужили насельники Михайлівської обителі – ієромонах Фотій, ієромонах Єфрем та ієродиякон Михаїл. Під час молитви співав хор Київської православної богословської академії.

Про особливе значення цього вогню наголосив у своїй проповіді ієромонах Фотій, додавши, що зустрічати Вифлеємський вогонь миру у місці вічної пам’яті тих, хто загинув від голоду, є дуже символічною подією, адже Вифлеємський вогонь є символом єдності, жертовності та любові до Бога і ближнього. Разом із ним приходить мир, радість, любов та віра у перемогу добрих справ, яких потребує кожна людина напередодні великого християнського свята Різдва Христового.

Усі присутні в залі запалили свічі й лампади від вогню привезеного з Вифлеєму. Бажаючі запалити свічку, або принести Вифлеємський вогонь до своєї домівки, можуть завітати до Михайлівського Золотоверхого монастиря.

Джерело: cerkva.info