“Дивосвіт” юним тернополянам пропонує свій варіант відпочинку (Фото)

ДивосвітЗимову дитячу школу «Дивосвіт» організували тернополяни Віталій Мариновський – ресторатор і громадський діяч та чемпіонка і активістка Лілія Проць.

Причина – тривалість канікул, а також зацікавленість батьків у тому, аби школярі отримували взимку  настільки ж корисний відпочинок, як це було улітку.

Читайте також. Тернопіль: куди подіти дитину під час зимових канікул (Відео)

Тож з 8 до 19 грудня тривала перша зміна «Дивосвіту». У ній займалися сорок дітей, більшість яких відвідували літню дитячу школу. Заняття проводили з понеділка до п’ятниці, з 10 до 17 год. Від 22 до 31 грудня стартує друга зміна. І на неї ще можна зголоситися.

До речі, школярі – учасники першої школи відвідали Музей народної іграшки і побачили колекцію машинок Тараса Демкури, багато цікавого дізналися про Тернопільський академічний драматичний театр ім. Т. Г.Шевченка. У Пласті завдяки МГО «Файні мандри» навчилися азам скелелазіння.

Читайте також. Тернопілля: на профобліку служб у справах дітей перебувають 707 дітей

Новинкою зимової школи були заняття «День країни». На таких діти дізнавалися цікаві факти про якусь країну. Встигли у такий спосіб ознайомитися – з Польщею, Норвегією, Іспанією, Швецією, Італією та іншими державами.

Довідково. Цього літа 120 дітей шкільного віку мали змогу весело і цікаво провести своє дозвілля в літній дитячій школі «Дивосвіт». За довідками слід звертатися до керівника школи – Лілії Проць (097-312-76-60, 050-909-07-73).

Софія Левицька. Фото – зі сторінки Дитяча школа “ДИВОСВІТ” у «Фейсбук».