Півонії: кому заведено дарувати такі квіти?

З кожним роком півонії завойовують прихильність прекрасної половини людства. Напевно не існує такої жінки яку залишить байдужим букет піонів, який ви можете замовити в компанії  Studio Flores. Якщо ви не знаєте які квіти подарувати своїй обраниці, зупиніть свій вибір на півоніях. Потрапивши до рук майстерного флориста такі квіти здатні розкрити свою красу повною мірою та заграти новими барвами. Сьогодні ми поговоримо про те кому та з яких приводів заведено дарувати півонії та дізнаємось де можна замовити композицію з таких квітів. 

Як правильно дарувати півонії: визначаємось з кольором

Обираючи квіткову композицію з півоній варто врахувати колір квітів. Білі півонії заведено дарувати дівчині, якщо ви збираєтесь їй освідчитися. Цей колір асоціюється з ніжними почуттями. Подібне значення мають квіти світло рожевих та кремових відтінків. Такий букет підійде якщо ви збираєтесь на перше побачення та хочете приємно вразити кохану людину. А от жінкам старшого віку краще дарувати композиції з півоній темних відтінків. Насичені кольори зможуть підкреслити їх статус та солідність. Найкращим варіантом для таких випадків стануть бордові півонії.

Де можна замовити квіткові композиції з півоній?

Неперевершені букети з півоній на будь-який смак пропонує компанія Studio Flores. Тут можна обрати різні квіткові композиції серед великого асортименту. Ознайомитися з переліком пропозицій можна на сайті flores-shop.com.ua. Переходьте за цим посиланням та замовляйте свій ідеальний букет.

У студії працюють флористи-дизайнери з великим досвідом роботи. Коли квіти потрапляють до рук таких майстрів, вони перетворюються на справжні шедеври. Близька людина, якій буде адресований такий букет буде приємно вражена та на завжди запам’ятає подібний сюрприз.

Різновиди композицій з півоній

Розрізняють монокомпозиції з півоній та ексклюзивні букети, які доповнюють іншими квітами та декоративними елементами. В першому випадку букет складається виключно з півоній (найчастіше одного кольору). Ексклюзивні букети створюють додаючи до півоній інші квіти. В такому поєднанні півонії виглядають особливо оригінально та стильно. Головне щоб над вашим букетом працював справжній професіонал, який зможе вдало поєднати кольори. Обидва варіанти букетів виглядають розкішно якщо вони зроблені з любов’ю та подаровані зі щирими почуттями.