Півмільйона доларів “витрусили” із міністерств часів Януковича

1483000688_grosh500 тис доларів сьогодні повернули в держбюджет. Ці кошти привласнив мінюст режиму Януковича, про це написав у Фейсбуці Генпрокурор Юрій Луценко.

“департаментом міжнародно-правового співробітництва Генеральноі прокуратури України у тісній співпраці з Департаментом юстиції США забезпечено повернення в Україну понад 500 тисяч доларів США”, – написав Луценко.

Це – кошти, які були розтрачені колишнім керівництвом мінюсту часів Януковича та виведені з України шляхом укладення фіктивноі угоди про надання послуг з однією з американських фірм.

Читайте також: На кількамільйонному хабарі затримали посадовця Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (Фото)

“Генеральна прокуратура продовжує здійснювати досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених частиною 1 статті 366, частиною 5 статті 191 КК України.

Хочу вкотре наголосити, що гроші, виведені з українського бюджету, так само як і корумповані посадовці, які переховуються за кордоном, неодмінно будуть повернуті до України. Різниця лише в тому, що у грошей більш радісна перспектива - повернутися до бюджету, тоді як корупціонери неодмінно постануть перед судом", - зазначив Генпрокурор..