Після вибуху, що виніс вікна на п’ятому поверсі, була пожежа – як підірвали “Гіві” (Фото)

Гіві на йде на фоні бойовиків діловийОдіозний бойовик, якого терористи зробили “героїм ДНР”, пішов на той світ вслід за “Моторолою”.

“Гіві” загинув також практично в “своєму” місці. Якщо “Моторолу” підірвали в ліфті, коли він підіймався у свою квартиру, то “Гіві” – на його ж базі в його ж кабінеті.

База банди “Сомалі” була в окупованій “ДНР” Макіївці. Вибух прогримів сьогодні близько 6 ранку.

Читайте також: Одіозний бойовик «Гіві» відвоювався за терористичну «ДНР» назавжди (Відео)

Про пожежу там повідомили на світанку в соцмережах.

ф1

Виявилось, що пожежа - не випадковість, а наслідок чи то вибуху закладеної бомби, чо то влучного пострілу з протитанкового гранатомета чи реактивного вогнемета "Шмель" - поки достаменно невідомо.

ф2

О 6:30 місцеві мешканці писали у ФБ, що на базі "Гіві" пожежа.На 5 поверсі нема вікон
О 6:30 місцеві мешканці писали у ФБ, що на базі "Гіві" пожежа.На 5 поверсі нема вікон

 

Відомо, що вибухом винесло вікна на 5-му поверсі будівлі, де міститься база "Гіві". Після вибуху почалась пожежа, яку загасили не одразу., як неодразу й знайшли біло . Коли виявили обгорілий труп, то сумнівів майже не залишилось - у кабінеті "Гіві" загинув таки "Гіві".

Гіві-загибель місце ЗП спереду будівляЯк видно на фото фасаду будівлі, вікна винесло на кількох поверхах, а найбільше обгоріло - на 2-3 поверсі.

 

Зблизька обгорілі рами вікон свідчать про потужну пожеу. Фото з місця пожежі ширяться у соцмережах.

Гіві-загибель місце КП спереду будівля обгорілі вікнаГіві-загибель місце КП спереду будівля обгоріле вікно димитьГіві-загибель місце КП спереду будівля обгорілі вікна ходять МГБ і тдГіві-загибель місце КП спереду будівля обгорілі вікна ходять МГБ з чемоданчиком слідчого