Після сьогоднішньої прес-конференції проти Савченко хочуть порушити кримінальну справу

Скандальні заяви Надії Савченко ще раз підтверджують те, що її діями керують за кордонами України.

Про це у коментарі кореспонденту Інформатора розповів політичний експерт Тарас Березовець.

Читайте також: «Шлях революції нам теж підходить», — Надія Савченко оголосила голодування. Пряма трансляція прес-конференції (Відео)

“Прочитана Надією Савченко з листочка програма написана за межами України, її мета – дестабілізація України. Головним завданням озвученої програми є розвал країни. Про це я та інші аналітики давно заявляли – Савченко має стати ініціатором третього Майдану проти чинної влади. За цією програмою в Україні хочуть реалізувати деструктивний сценарій з розвалу країни”, – заявив експерт.

Читайте також: Савченко: «Цей бардак треба закінчувати. Воєнний стан нічого не змінить» (Відео)

“Я переконаний, що патріотично налаштовані депутати направлять подання до ГПУ або СБУ з вимогою порушення кримінальної справи проти Савченко. Те, що вона сьогодні наговорила, підпадає під ряд статей Кримінального Кодексу: власне, заклик до насильницьких дій з метою скинути владу та погрози учасникам Майдану. Надія Савченко пригрозила, що вони будуть відповідати за вчинки під час Революції Гідності і скидання влади Януковича”, – переконує Березовець.

Читайте також: «Можу і повинна дозволити собі говорити неприкриту правду», — повна версія вступного слова Надії Савченко на прес-конференції (Відео)

“Риторика Савченко зовні патріотична, але насправді “ватна”: вона транслює кремлівську пропаганду.

Читайте також: Надія Савченко запропонувала національну ідею державотворення і повідомила план «перезавантаження» України (Відео)

Головний споживач Надії – явні “зрадофіли” в Україні. Ці люди й так переконані, що влада їх продає, а патріотів убивають. Пропаганда на такого споживача працює, і я переконаний: заяви Савченко будуть транслювати по всіх телеканалах Росії. Сьогоднішні цитати депутатки вже лунали з вуст російських політологів, експертів, терористів, особливо під час Іловайської трагедії.

Читайте також: Савченко уже виконала обіцяне на сьогоднішній прес-конференції — повний текст свого виступу опублікувала

Із заяв Савченко все більше проявляється її зв’язок з Медведчуком, хоча вона намагається уникнути згадок про це під час публічних коментарів”, – підсумував Тарас Березовець.

Читайте також: «Влада Кремля хай іде кобилі в тріщину», — повна версія прес-конференції Надії Савченко (Відео)