Після скайп-конференції щодо Донбасу у “ДНР” сказали, чого хочуть від зустрічі в Астані

ПушилінУчасники контактної групи з Донбасу провели консультації в режимі скайп-конференції, заявив офіційний представник самопроголошеної «Донецької народної республіки» («ДНР») на мінських переговорах Денис Пушилін.

“Напередодні можливої зустрічі в Астані відбулися консультації контактної групи допомогою відеозв’язку, в ході яких продовжилося обговорення основних питань з урегулювання конфлікту на Донбасі”, – цитує російське держінформагентство РИА Новости слова Пушиліна.

На думку представника терористичної «ДНР», можлива зустріч контактної групи в Астані може стати каталізатором для переговорів “мінського формату” за участю «ДНР» і «ЛНР».

Читайте також. Глави РФ і Казахстану обговорили питання вирішення конфлікту в Україні

Раніше канцлер Німеччини Ангела Меркель заявляла, що глави МЗС Росії, Німеччини, України та Франції – країн так званої нормандської четвірки – зараз готують зустріч на вищому рівні в Астані, і найближчим часом стане зрозуміло, чи відбудеться вона.

Як раніше заявив Презимдент України, зустріч щодо мирного врегулювання ситуації на українському Донбасі на найвищому рівні у “нормандському форматі” може відбутися 15 січня в Астані.