Після публічної образи галичан Добкіна відправлять на заслання у Росію?

Как так? Фото: tsn.ua
Как так?
Фото: tsn.ua

Наприкінці минулого тижня “губернатор” Харківської області Михайло Добкін пішов на лікарняний. Сам по собі цей факт, можливо, залишився б непоміченим, якби не одеські події.

 

У минулий четвер Південну Пальміру неабияк лихоманило – спочатку з’явилися чутки про відставку “губернатора”, які в результаті не підтвердилися, а пізніше всі дізналися про відставку мера, причому Олексій Костусєв напередодні протягом тижня був на лікарняному. Деякі харківські «доброзичливці » відразу ж припустили , що главу ХОДА чекає «одеський сценарій».

Читайте також.  Добкіну можуть дати 5 років за публічну образу галичан

Опозиційні сили відразу видали на-гора інформацію, що Харківська область може залишитися без «губернатора». Про це розмови виникають не вперше. « Є думка , що Добкіну можуть запропонувати пост заступника міністра, повідомляє джерело в оточенні народних депутатів Партії регіонів від Харкова. Також, не виключено, що Харківський «губернатор» може отримати посаду Надзвичайного і Повноважного посла України в Росіі.

Читайте також. Добкін обізвав галичан флорою і фауною, а свободівців націонал-рагулями (Відео)

На думку політолога Вадима Карасьова , незважаючи на епатажність, «губернатор» все ж показує результат. «У Харкові все відносно спокійно. Крім недавнього скандалу з пам’ятною дошкою Шевельову ( її вирішено було зняти , але дошку розбити невідомі ще до офіційного демонтажу – Ред.). Так , методи Добкіна і мера Харкова Геннадія Кернеса дуже різки, однак це розуміють журналісти і експерти, народ до цього ставиться нормально . Економічна ситуація в регіоні непроста , але не настільки, щоб приймати зараз кардинальні кадрові рішення”, – підсумував політолог.

За матеріалами "Вести"