Після повернення з Донбасу артилеристи пройшли Тернополем “Ходою мужності” (Відео)

Фото - Фейсбук 44 бригади ЗСУ
Фото – Фейсбук 44 бригади ЗСУ

Щоб привітати захисників України, у Тернополі на час “Ходи мужності” 27 листопада перекривали рух автотранспорту – обласним центром крокували півтори тисячі бійців 44-ї артбригади ЗСУ.

Походним кроком у колонах бійці артбригади, які днями повернулись із чергової ротації на Донбасі, пройшли через усе місто.

“Слава!”, “Дякуємо!”, “Герої!” – такі слова скандували мешканці Тернополя, вітаючи “Ходу мужності” артилеристів.

“Вирішили зробити таку ходу, щоб не забували, що в країні йде війна, щоб підняти патріотичний дух”, – кажуть про мету такого маршу Тернополем бійці 44-ї бригади.

4 км шляху пішим ходом від своєї військової частини до палацу культури “Березіль”, де відбулись урочистості, для тернопільських артилеристів, зізнаються військові, – не відстань.

Читайте також: 44-та артбригада ЗСУ вийшла з зони проведення ООС (Відео)

Після повернення з театру військових дій на Донбасі на бійців 44-ї артбригади ЗСУ чекає пів року бойового злагодження, а далі, вірогідно – нова ротація в зону ООС.

На позиції, з яких на Донбасі вийшла тернопільська артбригада, заступила інша артилерійська бригада ЗСУ. То ж поки бійців урочисто вітали мешканці Тернополя, Україна без оборони на Донбасі не залишилась.

Більше про щемливу “Ходу мужності” у Тернополі – у сюжеті ТСН.