Після допиту в ДБР Маруся Звіробій подала заяву на Романа Трубу (Відео)

Маруся Звіробій після сьогоднішнього допиту в ДБР. Фото - скріншот з відео
Маруся Звіробій після сьогоднішнього допиту в ДБР. Фото – скріншот з відео

Допит волонтерки Марусі Звіробій у ДБР сьогодні тривав близько двох годин, та, як підозрює волонтерка, очільник ДБР Роман Труба вводить в оману правоохоронні органи України.

Маруся Звіробій – підозрювана «за погрозу вбивством щодо Президента України» за коментар з нардепом Софією Фединою під час прямої трансляції перебування Володимира Зеленського в Золотому і його спілкування з добровольцями 26 жовтня цього року. Саме в цій справі Маруся Звіробій і ходила сьогодні на добит у Держбюро розслідувань.

Після допиту Маруся Звіробій і її адвокат заявили, що подали на Романа Трубу заяву за статтею ККУ “підроблення документів”. Звіробій і її адвокат стверджують, що санкцію на обшук, який за поданням ДБР відбувся в неї, дав не Шевченківський райсуд Києва, куди, за законом, мало б звернутись ДБР, а Печерський.

Чому Держбюро розслідувань звернулось не до того суду і чи законними були обшук та інші процесуальні дії ДБР, тепер мають розслідувати правоохоронці, впевнений захист Марусі Звіробій.

Читайте також: ДБР просить дозволу у ВР притягти до кримінальної відповідальності нардепа за погрозу вбивством щодо Президента України

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», 26 листопада ДБР повідомило, що готує оголошення підозри Марусі Звіробій та нардепу Софії Федині «за погрозу вбивством щодо Президента України» за їх коментар під час прямої трансляції перебування Володимира Зеленського в Золотому і його спілкування з добровольцями 26 жовтня цього року.

Читайте також: «Ніхто не безсмертний», — нардеп Федина про підозру, яку їй готує ДБР (Відео)

Нардеп Софія Федина заявила, що таке кримінальне провадження — абсолютно політично вмотивоване.

Читайте також: Обшук у Марусі Звіробій: все, що відомо про причини і наслідки (Відео)

Більше про сьогоднішній візит Марусі Звіробій у ДБР — у відео 5 каналу