Після 4 квітня абітурієнт може перевірити себе у рейтинговому списку учасників пробного ЗНО (Відео)

Shajnyuk1Другий етап пробних тестувань для абітурієнтів завершився. Загалом на Тернопільщині випробували свої знання понад 4,5 тисячі осіб. Це – близько 95% усіх, хто зареєструвався.

Читайте також. Той, хто пройде пробне тестування ЗНО, не пожалкує, – освітяни (Відео)

Тепер для майбутніх вступників розпочинається “спекотний” період. Уже незадовго вони складатимуть державну підсумкову атестацію, а через два місяці їх чекає вже справжнє тестування. Розпочнеться ЗНО 3 червня іспитом з іноземної мови. Про це – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Пробне тестування на Тернопільщині провели з усіх дисциплін, які будуть і на справжньому ЗНО. Процедура була максимально реалістична. Розпочинали роботу об 11 годині. Учасники отримали тестові зошити - аналогічні тим, які будуть на ЗНО. Працівники пункту тестування стежили, аби абітурієнти не списували. Але наприкінці всі учасники отримали ключі-відповіді до тестових завдань.

Читайте також. Найкращі захисники природи та екології навчаються у школі №2 (Фото)

- Ми допомогли абітурієнтам зрозуміти їхні сподівання. Може, хтось і розчарувався, але саме так, за такою схемою відбуватиметься і тестування справжнє. Уся процедура буду збережена. Таким чином це є досить хороша підготовка до червневого складання іспитів, - розповідає заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк.

До пробного тестування, коментують організатори, абітурієнти поставилися відповідально. Такого ставлення до вступних випробовувань від них очікують і надалі. Зараз учасники пробного тестування можуть співставити свої знання і результати інших учасників.

- Необхідно до 4 квітня зайти на свою персональну сторінку на сайті Івано-Франківського регіонального центру. Активізувати закладку "Пробне тестування", там з’явиться бланк відповідей, куди потрібно внести свої варіанти, але саме ті, які діти давали при тестуванні. Після 4 квітня буде готовий рейтинговий список усіх учасників тестування, - каже Юрій Шайнюк.