Після заяви Путіна стало відомо, як Росія може кардинально змінити хід війни в Україні (Відео)

Кремль усвідомив, що і в другій фазі війни проти України вже зазнає поразки. Тому подальший хід війни Росія може змінити кардинально.

Про це заявив сьогодні радник глави Офісу президента України Олексій Арестович.

Він пояснив: сьогоднішній наказ Путіна про відмову від штурму “Азовсталі” є усвідомленням Кремля безперспективності таких дій армії РФ.

“Це означає, що вони не можуть фізично взяти “Азовсталь”. Вони це зрозуміли… І оце попереднє оголошення “перемоги”, не дочікуючись ні Великодня, ні 9 травня, показує, що росіяни зрозуміли безперспективність своєї останньої активної операції на цьому етапі війни. Але відмова ще може бути пояснена тим, що вони перекинули частину своїх військ північніше, щоб підсилити там свої сили, які намагаються виконати своє головне політичне завдання – вийти на адміністративний кордон Донецької, Луганської області. Одразу скажу: їм не вдасться цього зробити”, – сказав Арестович про керівництво РФ.

Радник глави Офісу Президента України вважає, що за такими "переможними" заявами Кремля може стояти кардинальна зміна тактики у війні проти України. Армія РФ може далі намагатись вести лише позиційні бойові дії, затягуючи тривалість війни Росії проти України.

"Скоріш за все, нас чекає позиційна війна і намагання Росії оголошувати перемир'я, вести якісь перемовини, створювати гуманітарні коридори і накопичувати сили для наступної фази", - заявив радник глави Офісу Президента України.

Читайте також: З'ясувалось, що Кремль вважатиме своєю “перемогою” у війні проти України: Путін дав наказ Шойгу про “Азовсталь” (Відео)

Нагадаємо, сьогодні міністр оборони РФ доповів Президенту Росії про начебто захоплення військами РФ Маріуполя. Путін наказав Шойгу штурм "Азовсталі" скасувати.