Після 43-х днів під землею гірники у Кривому Розі завершили страйк

Гірники під час протесту в шахті. Фото – ФБ Михайло Волинець

Страйк на шахті “Жовтнева” Криворізького залізорудного комбінатугірників тривав 43 доби. Гірники завершили страйк і вийшли на-гора.

Про це повідомив у Фейсбук голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

“Перемовини між протестувальниками та адміністрацією КЗРК закінчилися позитивно – угоду підписано”, – повідомив Волинець.

Нагадаємо, 8 вересня 393 гірники шахт “Батьківщина”, “Гвардійська”, “Тернівська” та “Жовтнева” залишись під землею і висунули вимогу – збільшення зарплат і покращення умов праці.

Частина працівників ПАТ "Кривбасзалізрудком" залишалась під землею. Підприємство почало підготовку до тривалого простою, заявивши спершу, що готове продовжити переговори з протестувальниками лише тоді, коли всі вони піднімуться на поверхню.

Публічне акціонерне товариство "Криворізький залізорудний комбінат" – найбільше приватне підприємство України з видобутку залізної руди підземним способом. Комбінат знаходиться в управлінні групи "Приват" Ігоря Коломойського та компанії "Метінвест" Ріната Ахметова.

📢‼️ Ми всі довго чекали на ранок, коли новини з КЗРК будуть такими. Коли протестувальники будуть вдома. Їх намагалися зламати , розтоптати їхню честь та гідність, але вони піднялися нескореними!

Gepostet von Михайло Волинець am Donnerstag, 15. Oktober 2020