Піски: бойовики підходять впритул, серед українських вояків є поранені – батальйон “Січ” (Відео)

Піски-руїни з верхньої точки зимаУ ході обстрілу в Пісках є поранені і полонений, сильно постраждали позиції української сторони. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявила прес-секретар батальйону “Січ” Алла Федорченко.

“Минула ніч була менш бурхлива, ніж вчорашній день. Зі вчорашнього вечора з 19:00 до 00:30 йшли сильні обстріли Пісків, ворог обстрілював наші позиції з мінометів, в основному 120-мм калібру і з САУ. Досить постраждали позиції наших бійців на правому фланзі. Десь з 4:00 ранку і до теперішнього часу в Пісках панує тиша, не чути навіть кулеметних пострілів. Поранених серед бійців нашого батальйону немає, але є поранені серед українських військових”, – зазначила Федорченко.

Крім того, за її словами, один чоловік потрапив у полон.

"Нашим бійцям потрібна допомога, треба підвезти важке озброєння, оскільки там його не вистачає. Те, що ворог зараз не стріляє, не атакує, не означає, що за пару годин ситуація не може змінитися... Бойовики в останні дні досить активно почали свою розвідницьку діяльність. Підходять впритул, досить прицільно працює їх снайпер, чути навіть вихлопи від пострілів", - зазначили в батальйоні.

Нагадаємо, вчора повідомлялося, що в результаті обстрілу селища Піски Донецької області серед українських військових є поранені і загиблі. Як повідомляють в батальйоні "Січ", російські військові обстрілюють позиції сил АТО з САУ, 122-міліметрових мінометів і танків.