Піонтковський застеріг Україну від великої помилки щодо Донбасу у сьогоднішніх переговорах “нормандської четвірки” (Відео)

Україна не може погодитись на виконання “формули Штайнмаєра” і вибори на окупованому Донбасі до його звільнення. Такі поступки Росії не принесуть миру на Донбас і створять нові проблеми Україні.

Про це політичний оглядач Андрій Піонтковський напередодні переговорів на рівні радників “нормандської четвірки” в Парижі 26 січня заявив в ефірі “24 Каналу“.

“Цілком ймовірний сценарій, що ввечері або в четвер зранку з трапу літака “Париж – Київ” спуститься Єрмак, тримаючи в руці папірець: “Я приніс вам мир”. Я вважаю це реальною загрозою”, – сказав Піонтковський.

Він нагадав, що так званий план "10 кроків до миру", що з'явився у ЗМІ рік тому, містить загрозливі для України пункти про "формулу Штайнмаєра" і вибори на окупованому Донбасі до його звільнення від російської окупації. На це Україні навіть під тиском радника президента РФ Дмитра Козака погоджуватись не можна.

"Можливо, Козак погодиться з цим планом і запропонує чотирьом радниками підписати його як рекомендацію щодо майбутньої зустрічі міністрів закордонних справ. Погодьтесь, що це дуже реальний варіант. Є готовий текст. Мене цей сценарій дуже бентежить", – застеріг Піонтковський.

На думку Андрія Піонтковського, на переговорах Україні слід насамперед піднімати питання про запровадження миротворчої місії ООН на Донбасі.

Більше - у прямій мові Андрія Піонтковського у відео "24 Каналу".