Піонтковський сказав, який “рахунок” за вторгнення в Україну Байден виставить Путіну (Відео)

Ціна, яку Росії доведеться сплатити в разі вторгнення в Україну, може коштувати путінському режиму самого його існування. І такий “рахунок” Путіну Байден виставить особисто під час зустрічі президентів РФ і США у Женеві 16 червня.

Про це опозиційний до режиму Путіна російський політолог Андрій Піонтковський заявив в ефірі “5 каналу“.

За словами Піонтковського, Президент США під час переговорів має намір прямо заявити Путіну, що в разі нового вторгнення Росії в Україну американська військова допомога Україні буде максимальною, як і економічні заходи, вжиті США проти Росії.

"Основна мета Байдена - безпосереднє пряме спілкування, щоб іще раз назвати Путіну ціну, яку тому доведеться заплатити за вторгнення в Україну… Це вже не економічні санкції, а я б назвав це тотальною економічною війною: відключення від SWIFT, газове і нафтове ембарго, арешт знаменитого російського трильйона - активів російської верхівки, які перебувають під юрисдикцією США. Це в економічній сфері. А у військовій - усе, крім безпосередньо участі американської дивізії у війні, тобто інструктори, радники, необмежене постачання сучасного озброєння", - сказав Піонтковський.

Політолог впевнений, що про такі аргументи Джо Байдена щодо захисту України Володимир Путін знає, і наслідки Кремль усвідомлює.

"Ця ціна вже сформульована і, на мій погляд, у Москві це зрозуміли. Розумна частина російської верхівки розуміє, що ціна, яку доведеться сплатити за вторгнення в Україну, - це не лише американські акції, а й спротив української армії, українського суспільства, - вона неприйнятна, вона призведе до падіння режиму, а можливо, і до падіння всієї держави", - резюмував Андрій Піонтковський.

Читайте також: Піонтковський пояснив, як Байден і Путін будуть оговорювати “українське питання”

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", раніше Андрій Піонтковський зазначав, що під час двосторонніх переговорів 16 червня з президентом США Президент Росії спробує продовжити політичні торги.

Більше – у прямій мові Андрія Піонтковського у відео "5 каналу".