Піонтковський про задум Кремля на Донбасі: “План провалився”

Андрій Піонтковський. Фото – journalby.com

Україна твердо протистоїть задуму Кремля нав’язати їй прямі переговори з самопроголошеними на окупованому Донбасі “ДНР” та “ЛНР” і тим самим руйнує плани Росії.

Про це заявив політолог із Вашингтона Андрій Піонтковський в ефірі каналу “Україна 24“.

Піонтковський пояснив, що мета Росії – перестати бути країною-агресором в очах світової спільноти і домогтися зняття з себе санкцій за військову агресію проти України. Україна ж відмовилась вести прямі переговори з так званими “ДНР” і ЛНР” і тим самим зруйнувала плани Кремля, не давши Москві використати на користь РФ Мінські угоди.

"Мета Москви – прикриваючись цими угодами, легітимізувати в українському правовому і політичному полі свій військово-терористичний плацдарм на території України (ОРДЛО) та заштовхнути цю "ракову пухлину" в політичне тіло України. Цей план провалився", – наголосив на невдачі Кремля Піонтковський.

Читайте також: “Росія нічому не вчиться”, – Піонтковський про новий провал Кремля на Донбасі

Андрій Піонтковський нагадав, що 11 лютого цього року на засіданні Радбезу ООН до 6-ї річниці підписання Мінських угод Росія зазнала провалу в спробі звинуватити Україну у невиконанні Мінських угод. На необхідності виконання цих угод саме Росією як країною-агресором Радбез ООН наголосив у спільній заяві за підсумками свого засідання.