Піонтковський про мету Кремля на Донбасі: “Цей план провалився”

Андрій Піонтковський. Фото – journalby.com

Підписані 6 років тому Мінські угоди Росія нині прагне використати в своїх цілях, але зазнає фіаско.

Про це заявив російський політолог з Вашингтона Андрій Піонтковський в ефірі каналу “Україна 24“.

“Мета Москви – прикриваючись цими угодами, легітимізувати в українському правовому і політичному полі свій військово-терористичний плацдарм на території України – ОРДЛО – і заштовхнути цю ракову пухлину в політичне тіло України”, – сказав Піонтковський.

Російський політолог підкреслив, що Україна з західними союзниками твердо наполягає на виконанні Росією Мінська і не піддається на спроби РФ нав’язати Києву так звані прямі переговори з самопроголошеними “ДНР” і “ДНР”.

“Цей план провалився”, – наголосив на фіаско Кремля Піонтковський.

Читайте також: “Росія нічому не вчиться”, – Піонтковський про новий провал Кремля на Донбасі

Раніше Андрій Піонтковський зазначав, що 11 лютого цього року на засіданні Радбезу ООН до 6-ї річниці підписання Мінська-2 Росія також зазнала провалу в спробі звинуватити Україну у невиконанні Мінських угод.

Читайте також: Кравчук: окупований РФ Донбас на грані катастрофи. Повна версія засідання Радбезу ООН до річниці Мінських угод (Відео)

Нагадаємо, що в загальній декларації за підсумками засідання 11 лютого Рада безпеки ООН заявила, що “застосовуючи силу проти територіальної цілісності та суверенітету України, Росія явно порушує основні принципи міжнародного права”.