Піонтковський пояснив, чим Україна налякала Кремль: “Путін уже боїться втратити владу”

Андрій Піонтковський. Фото з відкритих джерел

Все ближча перспектива перемоги України у розв’язаній РФ війні дуже лякає президента РФ. Тому путінська пропаганда намагається робити відчайдушні спроби видавати бажане за дійсне і не “помічати” провалів армії РФ, як от на аеродромі “Саки”. 

Про це публіцист і політичний аналітик Андрій Піонтковський заявив в ефірі ТСН.

"Демонстрація можливостей української армії знищує путінський міф про "другу армію світу" і "спецоперацію", яка йде "за планом". Який же це план, якщо наслідком вибухів через "головотяпство" було звільнення командувача Чорноморського флоту РФ? Путін уже боїться втратити владу, бо насувається перспектива української перемоги. А це несумісно з путінською владою. Вся історія Росії показує, що авторитарний правитель, який зазнає військової поразки, втрачає і владу", - сказав Піонтковський.

Політичний аналітик підкреслив, що в оточенні Путіна питання №1 зараз – це наближення звільнення Херсона українським військами. Реакцію Кремля на вибухи на аеродромі "Саки" у цьому контексті Піонтковський вважає дуже показовою.

"Якщо таку паніку, шок, беззахисність викликала одна атака на аеродром, то який шок як у російського суспільства, так і в самому "бункері" викличе звільнення Херсона чи Мелітополя?! Я думаю, невипадкова заява українського військово-політичного керівництва про те, що гаряча фаза війни закінчиться до зими. Я теж так думаю", – резюмував Піонтковський.