Пікет під прокуратурою у Тернополі завершився угодою про повторне вивчення справи (Фото, Відео)

P4240009-nПікетування обласної прокуратури у Тернополі завершилося зустріччю з керівництвом установи.

Нагадаємо, під Тернопільським місьрайонсудом сьогодні, 2 лютого, встановили сміттєвий бак і палили шини.

Читайте також. «Кожна людина має право на захист, а тим паче — судді», — головний міліціонер Тернопілля (Відео)

Представники “Правого сектора” та громадські активісти прийшли туди із вимогою закрити кримінальну справу проти кременецьких активістів, які нещодавно здійснили «сміттєву люстрацію» щодо суддів Кременецького райсуду. О 14.15 над ними розпочали суд.

Утім, близько 15-ї години, судове засідання перенесли на завтра. Тоді активісти вирушили під обласну прокуратуру. Шини почали палити уже там.

- Прокуратура Тернопільської області завжди у своїй роботі керувалася принципами законності, всебічності та об’єктивності. Я не бачу причин, чому ми повинні змінювати це у своїй роботі», - наголосив прокурор Тернопільської області Юрій Гулкевич на зустрічі з ініціативною групою пікетувальників.

Незважаючи на прохання керівництва прокуратури, громадські активісти «Правого сектора» спочатку відмовилися від діалогу. Про це повідомили у прес-службі обласної прокуратури. Після наполягання прокурора області, зустріч ініціативної групи з керівництвом прокуратури таки відбулася.

Читайте також. Кременець: сміттєву люстрацію суддів класифікують як хуліганство – шукають винних

Вимога «Правого сектора» – закрити кримінальне провадження стосовно громадянина С., підозрюваного разом з іншими особами у вчиненні хуліганських дій біля приміщення Кременецького районного суду. На зустрічі сторони дійшли згоди про повторне всебічне вивчення матеріалів провадження та необхідності прийняття законного рішення.

До речі, завтра о 9 год. ранку в приміщенні обладміністрації відбудеться розмова у форматі прокурор - міліція - влада - "Правий сектор". Після неї має бути озвучена постанова про закриття справи, кажуть у "Правому секторі".

- Ми пам'ятаємо про те, що вищезгаданим структурам вірити не можна, тому громада повинна знову прийти і підтримати наші вимоги, - закликають активісти.Збір о 9 год. біля обласної державної адміністрації.

Софія Левицька. Фото - із соціальних мереж

А ось таким був пікет під судом.

Докладно про пікет - у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.