Підволочиськ: як школярі побували на екскурсії у рятувальників (Фото)

оснПрофесіографічну екскурсію організували для учнів територією служби цивільного захисту, що у селищі Підволочиську.

Влаштували все фахівці Підволочиського райцентру зайнятості, педагогічні працівники Підволочиської школи І-ІІІ ступенів спільно із місцевим райвідділом УДСНС. Усе – з метою розширення уявлення школярів про професію пожежного-рятувальника.

Читайте також. Чортківщина: як старшокласники створили світ, у якому хочуть жити (Фото)

Учням продемонстрували пожежно-рятувальну техніку, розповіли, в яких випадках слід застосовувати ті чи інші засоби порятунку.

Начальник караулу Володимир Палій показав учасникам екскурсії спеціальний одяг пожежників, у якому можна заходити у місця з високою температурою та відкритим полум’ям. Школярі дізналися за скільки часу повинен одягнутися рятувальник, як правильно в’язати рятувальний вузол, щоб визволити людину, яка стала заручником надзвичайної ситуації, а також, де можна здобути професію «пожежник-рятувальник».

Читайте також. На вільне робоче місце на Тернопіллі у 2014-му претендували 8 безробітних (Фото)

Між учнями, які захотіли посидіти у салоні пожежної машини і на певний час відчути себе у ролі рятувальника, відбулася невеличка вікторина. Серед запитань, на які вони відповідали, були наступні: «За який час караул готовий виїхати на місце пожежі?», «На скільки вистачає запасу води в пожежному автомобілі?», «Який діаметр пожежного рукава?» тощо.

Уже після пізнавального візиту до райвідділу цивільного захисту дехто з школярів заявив про своє бажання в майбутньому стати героєм-рятувальником.

Софія Левицька