Підволочиськ: безробітні шукають себе у бізнесі, здебільшого – у торгівлі

ПідволочиськВелику увагу приділяє Підволочиський РЦЗ й популяризації підприємництва.

Служба зайнятості організовує консультування громадян щодо умов відкриття та ведення власної справи, залучаючи до надання таких консультацій представників влади, податкової, банківської сфери і т. ін.

Читайте також. Набувати статут безробітного переселенцям стало простіше – роз’яснення фахівця з Тернополя

А от зареєстрованим у центрах зайнятості безробітним (у разі відсутності для них підходящої роботи) допомагає ще й фінансово, виплачуючи одноразово всю суму належної людині допомоги з безробіття для започаткування підприємництва.

Найчастіше відкриття власного бізнесу нині на Підволочищині пов’язують із торгівлею. Прикладом успішного підприємця у районі є Ігор Остафійчук, за спеціальністю перекладач. Залишившись без роботи, зрозумів, що влаштуватися за здобутою професією буде важко, отож, звернувся за допомогою в пошуку нового місця праці до районного центру зайнятості.

Читайте також. Кременеччина: безробітні допомагали при встановленні пам’ятника Герою “Небесної сотні”

Тут безробітний отримав усю необхідну інформацію щодо одноразової виплати допомоги з безробіття для організації підприємництва, захистив бізнес-план та приступив до реалізації ідеї – і от уже майже три роки реалізовує продукти, товари побутової хімії, іграшки, косметику, канцтовари. Його бізнес розвивається. Сьогодні це торговельний центр «Віта-Люкс» у смт Підволочиськ. Час показав, що обраний напрямок був правильним.

До слова, підприємець забезпечив роботою ще двох найманих працівників.

Софія Левицька