Підволочищина: вимагали призначити керівником райвідділу капітана міліції Василя Федоркова

ПідволочиськКандидатуру начальника Підволочиського райвідділу затвердять лише після громадського обговорення, повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області 5 червня.

Читайте також. “Країна – у небезпеці, а щоб боронити її, кожен повинен чимось поділитися”, – нардеп (Фото)

Нагадаємо, наказом начальника УМВС України в Тернопільській області тимчасово виконуючим обов’язки начальника Підволочиського райвідділу міліції призначили підполковника міліції Богдана Бігуна.

Сьогодні, 5 червня, місцеві активісти зібралися під стінами адмінбудівлі Підволочиського райвідділу міліції, аби, за їхніми словами, не допустити призначення на посаду нового начальника міліції. Присутні мотивували це тим, що вони задоволені роботою колишнього виконуючого обов’язки начальника районного відділу внутрішніх справ,  капітана міліції Василя Федоркова.

Читайте також. Голови РДА – від Турчинова: без керівника залишився Тернопільський район

На місце події виїхав перший заступник начальника УМВС України в Тернопільській області Олександр Богомол. Він поспілкувався з активістами. Як пояснив керівник, Василя Федоркова неможливо наразі призначити на посаду керівника райвідділу, оскільки у нього немає відповідної фахової освіти. Тож присутні вирішили в понеділок, 9 червня, за участю начальника обласної міліції Василя Облещука обговорити це питання.

Довідково. Головний ДАІвець Тернопілля Андрій Матрифайло заявляв про те, що на Підволочищині призначать і нового начальника відділу ДАІ. Попередній керівник набув поганої слави під час Революції гідності. Слід додати, що саме Підволочищина стала «трампліном» для регіонала Валентина Хоптяна на шляху до крісла губернатора. Тож саме там позиції його прихильників були доволі сильними.