Підволочищина: безробітні на заняттях пройшли через кризу до розвитку

тренінгТренінги для безробітних «Емоційний інтелект та шляхи його розвитку» і «Через кризу – до розвитку» відбулися у Підволочиському районному центрі зайнятості (РЦЗ).

Участь у заходах взяла тренер Зоряна Барчук.

Читайте також. Ланівці: у «Жіночій справі» навчали захищати свої права

Цікавими та пізнавальними стали для безробітних вправи, які допомогли присутнім набути навички підвищення емоційної стійкості. Шукачі роботи також навчилися керувати емоціями через засвоєння окремих прийомів саморегуляції.

– Емоційний інтелект – це, з одного боку, здатність розуміти, аналізувати і контролювати власні почуття та емоції, – наголосила тренер. – А з іншого – вміти відчувати, розуміти настрої оточення. Тому емоційний інтелект є однією з головних складових у досягненні максимального успіху в житті та у відчутті щастя.

Читайте також. Безробітні змінюють фах, аби працювати у сільськогосподарських господарствах Тернопілля

Безробітним на тренінгах також допомогли переосмислити явище кризи для індивіда, підвищили мотивацію до розвитку професійної самореалізації, самовпевненості, самооцінки.

– Перебуваючи у статусі безробітної, я на собі відчула поняття «життєва криза», – зазначила безробітна Олена Стадник. – Але за сприяння центру зайнятості зрозуміла, що надія справді вмирає останньою.

Софія Левицька