Підсумок ЗНО на Тернопіллі: у 2014-му абітурієнти складали тести краще, ніж торік (Відео)

учні16 абітурієнтів із 17-ти навчальних дисциплін отримали цього року 200 балів під час зовнішнього незалежного оцінювання на Тернопільщині.

Загалом трохи більше 7 тисяч абітурієнтів цьогоріч писали тестування в нашій області. Тож організатори ЗНО вже підбивають підсумки цьогорічного тестування.

Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Читайте також. На ЗНО потрібно взяти кілька ручок, але обов’язково – насиченого чорного кольору (Відео)

Нагадаємо, зовнішнє незалежне оцінювання учасники складали з 3 до 27 червня. Організатори ЗНО кажуть, попри ситуацію в країні вступна кампанія пройшла успішно. Що ж до результатів, загалом учасники із тестуванням впоралися. Вони були організовані: вчасно приходили у пункт тестування і мали із собою всі потрібні документи.

- Наші абітурієнти написали тестування не гірше, ніж торік. Із деяких дисциплін ми навіть випереджаємо минулорічні показники, а з деяких - якщо і є спад, то в межах статистичної похибки: від 1,5 до 2,5% - максимум. Рівень навчальних досягнень не знизився. Це означає, що школа працює, діти працюють і батьки контролюють ситуацію, – розповів заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк.

Читайте також. Складатимуть ЗНО на Тернопільщині вступники з Криму. Може, і зі сходу приїдуть діти (Відео)

Апеляцій на саму процедуру проведення ЗНО на Тернопільщині немає. Даних окремо по нашій області - теж, а загалом в країні апеляції на результати тестування подали 1-2% абітурієнтів. Як і минулоріч цієї вступної кампанії були учасники ЗНО, яких через мобільні телефони вилучили з аудиторії.

- Були спроби списування. Ми ретельно перевіряли всіх за допомогою металодетектора. У десяти абітурієнтів були мобільні телефони. Цих людей вилучили з пункту тестування. Можливо, хтось має на це образу, можливо, хтось незадоволений такими діями, але правила для всіх однакові і ми про це повідомляли, – каже Юрій Шайнюк.

Організатори ЗНО підбивають підсумки вступної кампанії-2014. Наступний крок – реєстрація на пробне тестування вже до нової вступної кампанії. Терміни її проведення обіцяють повідомити незабаром.