Підсумки переговорів у Мінську: нова ділянка розведення військ і нові КПВВ на Донбасі (Відео)

Мінськ-місце переговорів президент готель зовніПогоджена нова ділянка розведення військ, а на лінії розмежування на Донбасі можуть бути відкриті ще два пункти пропуску.

Таких домовленостей в ході засідання Тристоронньої контактної групи в з мирного врегулювання ситуації на Донбасі досягли учасники переговорів 12 лютого. Про це повідомила на своїй сторінці у Фейсбук за підсумками Мінських переговорів речниця представника України на переговорах у Мінську.

За повідомленням Дарки Оліфер, новою ділянкою розведення військ на Донбасі навесні цього року стане Гнутове. Ще дві ділянки учасники Мінських переговорів будуть погоджувати на наступних засіданнях, найближче з яких заплановане на 26 лютого.

Також в ході переговорів 12 лютого у Мінську сторони обговорили питання відкриття нових пунктів пропуску на Донбасі: два нових КПВВ можуть бути відкриті на Луганщині біля Золотого і Щастя. Однак, наголошувала на переговорах українська сторона, це може відбутись за умови, якщо російські окупанти припинять обстріли.

Читайте також: Україна замінила свого представника у підгрупі Мінських переговорів (Відео)

Саме безпекова складова і повне виконання Росією Мінських угод є запорукою виконання політичних аспектів Мінських угод.

Більеш подробиць про про підсумки переговорів Тристоронньої контактної групи – у відео “Вікна-новини” з Мінська. сюжеті