Підприємці Тернопілля легалізують місцевих корупціонерів у проекті «Вікіпедія чиновника»

IMG_3761-nГромадська спілка «Рада бізнесу Тернопілля», нещодавно створена ініціативними тернопільськими підприємцями, презентувала перший власний інтернет-проект «Вікіпедія чиновника».

За словами члена ради організації Ярослава Колодія, інтернет дає можливість кожному небайдужому громадянину зробити свій внесок у прозорість влади, додавши на сторінці «Вікіпедія чиновника» достовірну інформацію про зловживання владою чи корупційні дії конкретного чиновника.

«Вікіпедія» на сьогодні – це майже першоінстанція, де Ви шукаєте якусь інформацію про ту, чи іншу людину або подію. Вона формується різними дописувачами.  Наш проект також передбачає, що  його інформаційним наповнення займатимуться не наймані працівники, а пересічні громадяни, які підтримують наміри у боротьбі з корупцією в кабінетах влади», – каже Ярослав Колодій.

Основним завданням проекту «Вікіпедія чиновника» є: створення прозорої  інформаційної системи, в якій всі чітко бачитимуть  хто є хто. Організатори наголошують, що заповнювати відомості про конкретну особу можна лише  після реєстрації у проекті, а використовувати слід виключно правдиві дані з посиланням на достовірні джерела (документи,  фото-, відеоматеріали, відомості зі ЗМІ, в тому числі з інтернету).

Більше про сайт «Ради бізнесу Тернопілля» та проект «Вікіпедія чиновника» можна дізнатися за  посиланням  http://www.rbt.te.ua/napryamki/informacijnij-napramok