Підприємства зі сходу України може прийняти Тернопіль (Оновлене)

P4100011-nТернопіль готовий прийняти в себе важливі підприємства сходу України.

Про це повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал на сесії міської ради сьогодні, 18 грудня. Він і доповідав та переконував депутатів.

Читайте також. Якщо бізнесмен зі сходу перебереться на Тернопілля, його швидко тут перереєструють

Міський голова із такою пропозицією вже звернувся до прем’єр-міністра України. За його словами, у міста є можливість надати земельні ділянки в оренду і виробничу площу для недіючих підприємств Донецька і Луганська.

“За” були 39 обранців тернополян.

До речі, днями відбулася нарада з керівниками найбільшими промисловими підприємствами Тернополя. Там також обговорювали це питання. І більшість із них наших бізнесменів заявили, що готові до співпраці.

Подаємо повний текст звернення міської ради (проект рішення):

Голові Верховної Ради України Гройсману В.Б.

Прем’єр-міністру України Яценюку А.П.

Звернення

З метою подолання кризових явищ в економіці, враховуючи, що впродовж кількох років поспіль Тернопіль демонструє позитивну динаміку за багатьма показниками та впевнено реалізовує Стратегію міста та регіону в цілому, просимо у найкоротші терміни розглянути можливість переведення стратегічно важливих промислових підприємств зі Сходу України у західний регіон, зокрема в м.Тернопіль.

Промисловість міста представлена підприємствами з відповідними виробничими потужностями, які готові працювати у таких сферах, як металообробка, виробництво апаратури радіозв’язку, освітлювального обладнання, швейних виробів, в тому числі для підвищення обороноздатності країни та забезпечення потреб армії, іншими підприємствами. Це відомі в Україні та за її межами – ТОВ ОСП «Ватра», ПАТ «Тернопільський радіозавод «Оріон»», ТОВ «Машинобудівний завод», ТДНТП «Промінь», ТРЦ «Подоляни».

Також у місті є потужний кадровий потенціал з вищою економічною та технічною освітами, який готовий переорієнтуватися та забезпечувати випуск інших видів продукції.

Читайте також. У Тернополі назріває серйозний спротив: люди — проти змін у «Кутківцях» і «Пронятині»?

Одночасно зазначаємо, що Тернопільська міська рада готова надати для розміщення нових виробничих потужностей земельні ділянки та приміщення, а також пільги по сплаті за їх використання.

Прийнято на п’ятдесят четвертій сесії Тернопільської міської ради 18 грудня 2014 року.

Секретар ради І.В.Турський».

Софія Левицька