Підприємці виступили проти створення Бюро економічної безпеки України. Чому?

фото: Спілка Українських Підприємців – СУП.

Тому що створення такого бюро означає фактично повернення повноважень податковій міліції.

Про це йдеться на сторінці Фейсбук Спілка Українських Підприємців – СУП.

Бізнес-спільнота виступає проти повернення податкової міліції з попередніми методами роботи у будь-якому вигляді, зазначається у повідомленні.

“Одною з ключових ініціатив СУП було і залишається створення єдиного органу з чітко визначеними повноваженнями й підслідністю щодо розслідування злочинів у економічній, фінансовій та податковій сферах.

Читайте також: В Україні створять Бюро економічної безпеки: які його повноваження?

Натомість, законопроєкт №4090: 1)повертає податкову міліцію з попередніми функціями та методами роботи – обшуки в офісах з застосуванням відомих «маски-шоу», силові методи впливу на підприємців без фактичних аналітичних функцій.

2) Дозволяє органам Служби безпеки України, Національній поліції України, Прокуратурі брати участь у перевірках контролюючих органів, та проводити перевірки бізнесу з питань оподаткування.

Всі ці підрозділи після ухвалення документу зможуть «кошмарити бізнес» до початку діяльності Бюро економічної безпеки України (законопроєкт №3087-Д, який наразі ще не прийнятий).

Спілка виступає проти ухвалення законопроєкту №4090! В умовах карантину, коли більшість бізнесів уже постраждала через обмеження, відновлення податкової міліції ставить підприємців на межу виживання!”, пишуть у зверненні.