Підпал шин через відсутність опалення: поліція Дніпропетровщини почала кримінальне провадження (Відео)

Під стінами  "Криворіжгазу" обурені городяни палять шини. Фото - сайт "0564"
Під стінами “Криворіжгазу” обурені городяни палять шини. Фото – сайт “0564”

Опалювальний сезон в Україні за постановою Кабміну стартував ще 15 жовтня, та в кількох містах країни опалення досі не ввімкнули.

Обурені тим, що в їх домівках холодно, мешканці Кривого Рогу 12 листопада вийшли на акцію протесту і підпалили шини під будівлею “Криворіжгазу”, вимагаючи подати газ котельням – без тепла 300 тисяч мешканців міста.

Поліція Дніпропетровщини повідомила, що порушила кримінальне провадження за фактом відсутності тепла в житлових будинках Кривого Рогу.

“Дії посадових осіб, які не ухвалили рішення про подачу газу до котелень міста, поліція розслідуватиме як службову недбалість. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України”, – йдеться в повідомленні.

Однак проблеми з теплом є у ще кількох містах Дніпропетровщини і не тільки. Зокрема, опалювальний сезон досі повноцінно не почали у Смілі на Черкащині та Шепетівці на Хмельниччині.

Про причини і наслідки відсутності централізованої подачі тепла у проблемних щодо цього регіонах України – у сюжеті 5 каналу.