Підозрюваний у вбивстві 11-річної Дарини Лук’яненко розповів під час пошуку, що робив у день зникнення дитини (Відео)

Будинок підозрюваного, де знайшли тіло вбитої дівчинки
Подвір’я біля будинку підозрюваного, де знайшли тіло вбитої дівчинки

Підозрюваний у вбистві 11-річної Дарини Лук’яненко, який зізнався у злочині після затримання, брав участь у її пошуку.

Щодо 22-річного односельця дівчинки мешканці Іванівки на Одещині мали підозри і під час розшуку запитали його, що він робив у день зникнення дитини.

Відео з відповіддю чоловіка, в дворі якого знайшли тіло Дарини, опублікував у Youtube-каналі користувач Общественный Прибой.

Підозрюваний, який на відео у червоній футболці, заявив, що у день знгикнення Дарини ходив у справах, повернувся додому, прийняв душ, посмажив яйця, поїв і до 23 години грав у комп'ютерну гру.

Читайте також: Зникнення 11-річної Дарини Лук’яненко: у ході розшуку поліція виявила несподівані обставини (Відео)

Що насправді і в якій послідовності робив 13 червня підозрюваний у вбивстві Дарини, зараз з'ясовує поліція, яка затримала підозрюваного ввечері 19 червня, знайшовши після його зізнання у ямі біля дому підозрюваного тіло мертвої зниклої дитини.

Відомо, що востаннє живою Дарину Лук'яненко бачили о 14 годині 13 червня - її зафіксували відеокамери вуличного спостереження, коли дівчинка йшла на заняття з танців.

Читайте також: Зниклу Дарину Лук’яненко знайшли мертвою на подвір’ї односельця, в якого поліція була в перший день пошуків (Відео)

Як видно з оперативних кадрів виявлення тіла дівчинки, що їх раніше опублікувала поліція Одещини, щоб дістати Дарину з ями, правоохоронцям довелося роздробити шари бетону.