Підозрюваного у справі Гандзюк заарештували у Києві

фото: Українська правда
фото: Українська правда

Про це повідомила прес-секретар Генеральної прокуратури України Лариса Сарган на своїй сторінці у Фейсбук.

“У суботу в Херсоні працівниками СБУ затриманий, сьогодні Шевченківським районним судом м. Києва заарештований без альтернативи застави Ігор Павловський.

Йому оголошено підозру за двома статтями Кримінального Кодексу України:
– ч.3 ст.27 (Види співучасників. Організатором є особа, яка організувала вчинення злочину (злочинів) або керувала його (їх) підготовкою чи вчиненням. Організатором також є особа, яка утворила організовану групу чи злочинну організацію або керувала нею, а також особа, яка забезпечувала фінансування чи організовувала приховування злочинної діяльності організованої групи або злочинної організації),
– п. 4,6,11,12 ч.2 ст.115 (Умисне вбивство, вчинене з особливою жорстокістю; з корисливих мотивів; вчинене на замовлення; за попередньою змовою групою осіб).

Читайте також: Журналісти дослідили, чи стане вбивство Катерини Гандзюк поштовхом до результативного слідства (Відео)

Нагадаю, що слідство у кримінальному провадженні веде Служба безпеки України за процесуального керівництва Генеральної прокуратури.

І ще нагадаю, що Генпрокурор Луценко з трибуни ВР заявив: «Все, що я обіцяв Катерині, буде виконано: винні будуть встановлені, проте не з екранів телевізорів», написала Лариса Сарган.